neděle 24. března 2013

Pozitivní seznam


 • strávila jsem spoustu času v laboratoři, udělala dost práce a získala dva pozitivní výsledky! a napsala pár dalších stránek diplomky
 • začala mě bavit diplomka!!
 • koupila jsem si větší kalhoty
 • byla jsem na dvou zajímavých přednáškách
 • překonala jsem strach a jela jsem autobusem (v pondělí mám v plánu si to zopakovat :))
 • za poslední týden jsem se nepřejedla(přestože k tomu mám často příležitost:)
 • přestala jsem se bát toho, že se přejím - začala jsem si totiž věřit, že až bude čas, tak přestanu:)
 • moc mě tento týden bavilo sezení s psychiatrem :) V průběhu našeho sezení se mě několikrát zeptal "a co nejhoršího by se mohlo stát?" Velmi mi to momentálně pomáhá v boji s mými obscesemi :)! Vždycky když mám nutkání něco udělat. Jako třeba zkontrolovat, jestli jsem vypnula vodu, tak se zeptám sebe samé "a co nejhoršího by se mohlo stát?" Zajímavé je, že si většinou odpovídám racionálně jako třeba " někdo příjde a zastaví ji" :))) Už jsem si takhle několikrát pomohla :) !
 • bonbony jsem opět posnídala jenom jednou
 • několikrát jsem si zacvičila :)
Přeji vám spoustu radosti a úspěchů! Nejen v následujícím týdnu ale taky ve všech ostatních!!! :)

12 komentářů:

 1. Anonymní6:54 odp.

  Samé velké pokroky x) Je dobře, že Tě baví, horší by bylo, kdyby ne x) xD Překonat strach není nikdy nic jednoduchého a leckomu se to nepodaří, proto na sebe buď hrdá x) Tobě samozřejmě taky radost, úspěchy a pokroky x) A to nejdůležitější - stále úsměv! x)

  OdpovědětVymazat
 2. Si sikovna holka, Ruby...

  Big hug

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju hippindo:) Jak se Ti daří?

   Vymazat
  2. Ďakujem Ruby. Ťažko... Bojujem...

   Vymazat
 3. Super pokroky a pozitiva, jen tak dál kočko! :))
  Je super, že si s psychiatrem rozumíš, někdy jsou moc fájn! :))

  OdpovědětVymazat
 4. Je úžasné pozorovat jak tvůj strach odchází. skvěle se lepších. A sezení s psychiatrem je určitě skvělé, líbí se mi to. Přeji jen mnoho dalších úspěchu. A neboj, dokážeš to! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Bože, jsi úžasná:( Tak ti závidím, jak se ti daří. A odpovídáš si správně, nenastane konec světa. Jsi úžasná bojovnice:)

  OdpovědětVymazat
 6. To máš pravdu. Taky se občas podvědomě v některých situacích takhle ptám... Kalhoty ti určitě brzo budou akorát... Přidala jsem se do seznamu tvých čtenářů, tak k tobě budu chodit.. Snad nevadí.. :D A to video si asi někde seženu..

  OdpovědětVymazat
 7. Super! Sa mi páčia tie tvoje pozitívne zoznamy :D Super, super, len tak ďalej! :D

  OdpovědětVymazat
 8. Prosímtě, nezlob se, ale taková malá otázka, vůči tomu, kolik vážíš - kolik měříš? :D Já jen, jestli jsem na tom hůř nebo líp :) (180/45,6...) jsem na tom podobně, akorát nemám anorexii (psychicky, fyzicky tak bohužel od přírody vypadám). Škoda jen že nemám "kámošku na přibírání", někoho kdo by mě podporoval a vyměňoval si se mnou recepty atp. :D Věřím že se z toho dostaneš!!:3 Už z těch článků čiší pozitivnější nálada))

  OdpovědětVymazat

Každého vašeho názoru a komentáře si vážím :)