pátek 5. dubna 2013

Vyzkoušela jsem ubrouskovou techniku :)

Ahoj holky :)

Dneska přicházím s takovým tipem pro vás, které rády něco tvoříte :) Včera jsem narazila na pojem ubrousková technika. Zaujalo mě to, vyhledala jsem si informace na internetu, nakoupila jsem si k tomu potřeby a pustila se do toho :))

Mamka totiž bude mít narozeniny a já jsem jí koupila voucher do kosmetického studia, protože má hrozně ráda masáž obličeje...ale voucher je takový hrozně univerzální a docela neosobní dárek, tak jsem jí k tomu chtěla ještě něco vytvořit :)

Nebylo na tom nic těžkého - koupila jsem květináč, ubrousky, lepidlo a a lak v jednom, štětec. Hezky jsem si k tomu pustila Výměnu manželek a skoro dvě hodinky jsem si s tím vyhrála :)) Je to velmi jednoduché - z ubrousků vystříháte to, co byste rády měly na květináči. Odstraníte dvě spodní vrstvy třívrstvého ubrousku, přiložíte ke květináči a přetřete lepidlem a lakem v jednom :))

Květináč předtím:

 
A poté:
 
 
 
Nakoupila jsem si spoustu dalších ubrousků :))), takže se k tomu ještě určitě vrátím. A nemusí zůstat jen u květináčů, ubrouskovou techniku lze využít různě:) Je to velmi příjemný relax! Jednoduché a přitom kreativní :)

16 komentářů:

 1. Anonymní3:59 odp.

  Páni, moc dobrý nápad x) A jak je vidět, dílo se vydařilo x)

  OdpovědětVymazat
 2. Jééé, super!!! Vypadá to skvěle. Já bych měla strach, že ten květináč zničím...:D

  OdpovědětVymazat
 3. Júú, na tuhle techniku jsem už uplně zapomněla, konečně budu mít hrneček 100% podle mých představ, díky za tip!:)

  OdpovědětVymazat
 4. týjo, to je krásné :) já jsem tohle zkoušela na kameny, které jsem si donesla od řeky :)) už jsem to dlouho nedělala, mohla bych zase něco vyzkoušet...

  OdpovědětVymazat
 5. Jojo.. taky doma mám pár takových věcí...

  OdpovědětVymazat
 6. Jojo, ubrouskovou techniku mám ráda! :)
  A tobě se povedla!

  OdpovědětVymazat
 7. Anonymní8:18 odp.

  Ahoj Ruby. Vyřiď prosím Malině - http://peta-malina.blogspot.cz/ , že autoři "mrkvového stromu" jsou pracovníci brňěnské oční kliniky. Snaží se tak poukázat na mýtus, že mrkev zlepšuje oční vady.
  Malina nemá na svém blogu povoleno vkládání anonymních komentářů a já rozhodně svůj telefon googlu nesvěřím :). Měj se pěkně a hodně štěstí v boji přeje jedna malá optometristka z Brna :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji :)) Zkopírovala jsem Tvůj komentář Malině na blog :))) Měj se krásně!

   Vymazat
 8. Pane jo:)) To se ti náramně povedlo!
  Děkuju za nápad:)

  OdpovědětVymazat
 9. Pekné je to. Keď sa mi bude chcieť, tak budem mať asi všetko 50€ :D

  OdpovědětVymazat
 10. už se ani nepamatuju, kdy jsem tohle dělala naposledy..možná na základce :) ale ten tvůj květináč vypadá skvostně!

  OdpovědětVymazat
 11. Děkuju, to určitě jo :) AJak se říká, co tě nezabije, to tě posílí :)
  S jídlem se mi daří skvěle. Jím opravdu hodně (někdy možná až moc :D) a výčitky už mám jen někdy a nebo hodně slabé. Váhu momentálně nevím, protože se vážím jenom pro mamku v neděli, ale to mám několik vrstev oblečení a vypito dost vody :) Ale před 14 dny tam bylo nějak 51,5 a to jsem ještě jedla málo oproti tomu, jak jím teďka :D
  Tak to jo :) ale hlavní je, že přobíráš a dokážeš si to i užít :)
  Tuhle techniku jsem dělala kdysi, akorát většinou jen na kachličky, do kterých se pak vyvrtala dirka a byl z toho obrázek. Máme jich doma tolik, že ani nevím co s tím :D Ale vypadá to moc pěkně :)

  OdpovědětVymazat
 12. Anonymní9:18 odp.

  Jů, to vypadá skvěle! Ubrouskovou techniku jsem dělávala na rámečky k fotkám, ale udělat si personalizovaný květináč mě nenapadlo! Děkuji za inspiraci =)
  Cali

  OdpovědětVymazat
 13. Brilliant tutorial. Worked first time. Thank you.
  hotmail login account
  hotmail.com

  OdpovědětVymazat

Každého vašeho názoru a komentáře si vážím :)